,استخدام,نرم افزار,پایان نامه,پروپوزال,جزوات,پاورپوینت,آموزش,نمونه سوالات,کورگ,ریتم,ست

اورمیا باکس

فروشگاه جامع فایل های پایان نامه,پروپوزال,رساله و مقاله با حداقل تخفیف 40درصدی

اطلاعیه فروشگاه

خریداران گرامی ؛ اورمیا باکس زیر مجموعه ای از فروشگاه فایل سل(دارای نماد اعتماد الکترونیکی وثبت شده در سامانه ساماندهی)می باشد که از بخش پیوندها قابل بررسی می باشد و تمامی محصولات قبل از ارسال مورد بررسی قرار میگیرند لذا شما میتوانید با خیالی آسوده اقدام به خرید با درگاههای امن بانکی نمایید. پس از انجام عملیات خرید علاوه بر امکان دانلود فایل مربوطه به ایمیل شما ارسال می گردد. توجـــــــه : با توجه به محدودیت های ایجاد شده توسط برخی از بانکها در خریدهایی با مبالغ کمتر از 5000 تومان مانند بانک ملی و ...،خواهشمند است جهت انجام این قبیل خریدها از کارتهای سایر بانکهای بدون محدودیت مبلغ استفاده فرمایید.

پروپوزال کارشناسی ارشد بررسی تاثیر شاخص کیفی آب بر کیفیت آب رودخانه در طول مسیر(مهندسی شیمی گرایش ایمن بهداشت و محیط زیست)

پروپوزال کارشناسی ارشد بررسی تاثیر شاخص کیفی آب بر کیفیت آب رودخانه در طول مسیر(مهندسی شیمی گرایش ایمن بهداشت و محیط زیست) این محصول پروپوزالی در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در گرایش ایمن بهداشت و محیط زیست می باشد که به بررسی تاثیر شاخص کیفی آب بر کیفیت آب رودخانه در طول مسیر رودخانه می پردازذ و با تخفیف ویژه ای در اختیار شما قرار داده می شود.   منابع پروپوزال : [1] نانبخش، حسن، همزه زاده ، علی ، قليزاده، ليلی، تغييرات فصلی آلودگی شيميایی و ميکروبيولوژیکی رودخانه شهرچایی اروميه ،هشتمين همایش ملی بهداشت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,900 تومان
تعداد صفحه(1):